Komfortowe mieszkanie 3-pok. na Ochocie

ul. Chmielna 16, Praga-Południe, Warszawa
596 000 PLN
22 976 PLN / m²

Powierzchnia 25.94 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 12
Liczba pięter 13
Rok budowy 1997

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Chmielna 16, Praga-Południe, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Tomasz Pawłowski Savills Polska +48 782935776

Najczęściej zadawane pytania