3-pokojowe mieszkanie w zielonej okolicy

ul. Modlińska 103, Praga-Południe, Warszawa
348 000 PLN
5 520 PLN / m²

Powierzchnia 63.04 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 1
Liczba pięter 13
Rok budowy 1962

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Modlińska 103, Praga-Południe, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Robert Jankowski Cushman & Wakefield +48 664331944

Najczęściej zadawane pytania