Komfortowe mieszkanie 5+-pok. w Wilanowie

ul. Polna 44, Białołęka, Warszawa
563 000 PLN
5 522 PLN / m²

Powierzchnia 101.95 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 2019

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Polna 44, Białołęka, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Robert Wiśniewski Re/Max Polska +48 533381157

Najczęściej zadawane pytania