5+-pokojowe mieszkanie w zielonej okolicy

ul. Rolna 132, Białołęka, Warszawa
640 000 PLN
6 231 PLN / m²

Powierzchnia 102.71 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 15
Liczba pięter 18
Rok budowy 1958

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Rolna 132, Białołęka, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Tomasz Jankowska +48 731380418

Najczęściej zadawane pytania