Jasne mieszkanie 4-pokojowe po remoncie

ul. Postępu 80, Raszyn
247 000 PLN -24%
323 758 PLN 2 680 PLN / m²

Powierzchnia 92.16 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 12
Liczba pięter 12
Rok budowy 2019

Opis

Do sprzedaży Jasne mieszkanie 4-pokojowe po remoncie. Adres: ul. Postępu 80, Raszyn. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Krzysztof Kowalczyk CBRE Polska +48 601435238

Najczęściej zadawane pytania