1-pokojowe na piętrze z widokiem

ul. Słoneczna 146, Ochota, Warszawa
314 000 PLN
3 071 PLN / m²

Powierzchnia 102.24 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 14
Liczba pięter 18
Rok budowy 1982

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Słoneczna 146, Ochota, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Adam Kozłowski Savills Polska +48 724379463

Najczęściej zadawane pytania