4-pokojowe na piętrze z widokiem

ul. Piłsudskiego 48, Jabłonna
815 000 PLN
6 814 PLN / m²

Powierzchnia 119.6 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 8
Liczba pięter 14
Rok budowy 2008

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Piłsudskiego 48, Jabłonna. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Joanna Szymański Metrohouse +48 608204065

Najczęściej zadawane pytania