Jasne mieszkanie 4-pokojowe do zamieszkania

ul. Broniewskiego 46, Targówek, Warszawa
1 283 000 PLN
11 010 PLN / m²

Powierzchnia 116.53 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 10
Liczba pięter 18
Rok budowy 1972

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Broniewskiego 46, Targówek, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Adam Pawłowski Knight Frank +48 727240307

Najczęściej zadawane pytania