Jasne mieszkanie 4-pokojowe po remoncie

ul. Żelazna 51, Żoliborz, Warszawa
1 121 000 PLN -5%
1 176 819 PLN 13 403 PLN / m²

Powierzchnia 83.64 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 3
Liczba pięter 3
Rok budowy 2014

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Żelazna 51, Żoliborz, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Łukasz Wójcik Emmerson Realty +48 696735120

Najczęściej zadawane pytania