2-pokojowe mieszkanie na Pradze

ul. Przy Bażantarni 76, Ursus, Warszawa
613 000 PLN
4 904 PLN / m²

Powierzchnia 124.99 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 0
Liczba pięter 17
Rok budowy 1981

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Przy Bażantarni 76, Ursus, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Joanna Zielińska Północ Nieruchomości +48 729566128

Najczęściej zadawane pytania