Jasne mieszkanie 3-pokojowe z ogrodem

ul. Belgradzka 27, Ochota, Warszawa
444 000 PLN
9 590 PLN / m²

Powierzchnia 46.3 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 1
Liczba pięter 14
Rok budowy 2008

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Belgradzka 27, Ochota, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Robert Piotrowski +48 695990533

Najczęściej zadawane pytania