Mieszkanie 3-pokojowe z widokiem

ul. Parkowa 95, Wołomin
542 000 PLN
6 739 PLN / m²

Powierzchnia 80.43 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 1968

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Parkowa 95, Wołomin. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Karolina Zieliński Knight Frank +48 609611995

Najczęściej zadawane pytania