Przestronne 4-pokojowe z widokiem na park

ul. Grójecka 125, Bemowo, Warszawa
785 000 PLN
20 561 PLN / m²

Powierzchnia 38.18 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 1
Liczba pięter 2
Rok budowy 2016

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Grójecka 125, Bemowo, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Joanna Piotrowski +48 692994039

Najczęściej zadawane pytania