3 pokoje z dwoma łazienkami

ul. Ostrobramska 41, Wawer, Warszawa
712 000 PLN
23 917 PLN / m²

Powierzchnia 29.77 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 1970

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Ostrobramska 41, Wawer, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Grzegorz Woźniak +48 695401562

Najczęściej zadawane pytania