4 pokoje na Żoliborzu z miejscem parkingowym

ul. Kasprzaka 87, Otwock
599 000 PLN
21 500 PLN / m²

Powierzchnia 27.86 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 3
Liczba pięter 4
Rok budowy 1954

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Kasprzaka 87, Otwock. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Anna Krawczyk +48 694221595

Najczęściej zadawane pytania