2 pokoje w Wilanowie do zamieszkania

ul. Rolna 147, Wola, Warszawa
463 000 PLN -12%
527 120 PLN 3 095 PLN / m²

Powierzchnia 149.62 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 0
Liczba pięter 5
Rok budowy 1995

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Rolna 147, Wola, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Jakub Zieliński Century 21 Polska +48 738317610

Najczęściej zadawane pytania