4-pokojowe mieszkanie na Bemowie

ul. Nowy Świat 128, Konstancin-Jeziorna
395 000 PLN
2 985 PLN / m²

Powierzchnia 132.31 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 0
Liczba pięter 3
Rok budowy 1968

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Nowy Świat 128, Konstancin-Jeziorna. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Barbara Lewandowski JLL Residential +48 788223135

Najczęściej zadawane pytania