Mieszkanie 110 m² na Woli

ul. Grochowska 135, Kobyłka
572 000 PLN
5 194 PLN / m²

Powierzchnia 110.13 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 15
Liczba pięter 18
Rok budowy 2000

Opis

Do sprzedaży Mieszkanie 110 m² na Woli. Adres: ul. Grochowska 135, Kobyłka. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Jan Kozłowski Home Broker +48 533768532

Najczęściej zadawane pytania