Przestronne 3-pokojowe na Bemowie

ul. Prusa 4, Ursus, Warszawa
441 000 PLN
3 354 PLN / m²

Powierzchnia 131.47 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 4
Liczba pięter 14
Rok budowy 2015

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Prusa 4, Ursus, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Dorota Grabowski Freedom Nieruchomości +48 538509887

Najczęściej zadawane pytania