1 pokoje z garderobą

ul. Wąwozowa 17, Raszyn
458 000 PLN -13%
524 183 PLN 6 054 PLN / m²

Powierzchnia 75.65 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 8
Liczba pięter 19
Rok budowy 1983

Opis

Do sprzedaży 1 pokoje z garderobą. Adres: ul. Wąwozowa 17, Raszyn. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Natalia Michalski Emmerson Realty +48 534544440

Najczęściej zadawane pytania