Mieszkanie 4-pokojowe wykończone pod klucz

ul. Piłsudskiego 75, Praga-Północ, Warszawa
682 000 PLN -6%
724 936 PLN 6 874 PLN / m²

Powierzchnia 99.21 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 2013

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Piłsudskiego 75, Praga-Północ, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Tomasz Kowalski Engel & Völkers Warszawa +48 606221833

Najczęściej zadawane pytania