Mieszkanie 141 m² na nowym osiedlu

ul. Wilanowska 84, Raszyn
1 097 000 PLN
7 774 PLN / m²

Powierzchnia 141.12 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 9
Liczba pięter 20
Rok budowy 1992

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Wilanowska 84, Raszyn. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Aleksandra Kamińska Engel & Völkers Warszawa +48 511665343

Najczęściej zadawane pytania