4-pokojowe mieszkanie z widokiem na park

ul. Polna 138, Mokotów, Warszawa
788 000 PLN
12 185 PLN / m²

Powierzchnia 64.67 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 4
Piętro 5
Liczba pięter 18
Rok budowy 2020

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Polna 138, Mokotów, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Jakub Jankowski +48 692347073

Najczęściej zadawane pytania