1 pokoje na Mokotowie z windą

ul. Ogrodowa 60, Targówek, Warszawa
451 000 PLN
3 986 PLN / m²

Powierzchnia 113.14 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 11
Liczba pięter 11
Rok budowy 1981

Opis

Do sprzedaży 1 pokoje na Mokotowie z windą. Adres: ul. Ogrodowa 60, Targówek, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Barbara Wiśniewski +48 723682748

Najczęściej zadawane pytania