Jasne mieszkanie 5+-pokojowe na zamkniętym osiedlu

ul. Słowackiego 109, Wilanów, Warszawa
356 000 PLN
8 749 PLN / m²

Powierzchnia 40.69 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 0
Liczba pięter 10
Rok budowy 1977

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Słowackiego 109, Wilanów, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Łukasz Kowalczyk +48 503850183

Najczęściej zadawane pytania