Mieszkanie 148 m² w Wilanowie

ul. Rolna 106, Mokotów, Warszawa
385 000 PLN
2 605 PLN / m²

Powierzchnia 147.79 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 8
Liczba pięter 20
Rok budowy 1974

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Rolna 106, Mokotów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Anna Lewandowski Freedom Nieruchomości +48 738342774

Najczęściej zadawane pytania