Komfortowe mieszkanie 2-pok. w Wilanowie

ul. Idzikowskiego 98, Marki
658 000 PLN -9%
720 219 PLN 4 926 PLN / m²

Powierzchnia 133.57 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 11
Liczba pięter 11
Rok budowy 2008

Opis

Do sprzedaży Komfortowe mieszkanie 2-pok. w Wilanowie. Adres: ul. Idzikowskiego 98, Marki. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Marek Kozłowska Hamilton May +48 728550885

Najczęściej zadawane pytania