2-pokojowe mieszkanie na Ochocie

ul. Konstruktorska 85, Wesoła, Warszawa
481 000 PLN -16%
569 958 PLN 4 564 PLN / m²

Powierzchnia 105.4 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 3
Liczba pięter 13
Rok budowy 1957

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Konstruktorska 85, Wesoła, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Adam Kowalski Home Broker +48 509020699

Najczęściej zadawane pytania