Jasne mieszkanie 2-pokojowe z widokiem

ul. Mickiewicza 147, Ursynów, Warszawa
566 000 PLN
9 100 PLN / m²

Powierzchnia 62.2 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 0
Liczba pięter 7
Rok budowy 2026

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Mickiewicza 147, Ursynów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Magdalena Lewandowski Openhouse.pl +48 507016786

Najczęściej zadawane pytania