Komfortowe mieszkanie 5+-pok. na nowym osiedlu

ul. Nowogrodzka 66, Ochota, Warszawa
523 000 PLN
7 639 PLN / m²

Powierzchnia 68.46 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 13
Liczba pięter 14
Rok budowy 2006

Opis

Do sprzedaży Komfortowe mieszkanie 5+-pok. na nowym osiedlu. Adres: ul. Nowogrodzka 66, Ochota, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Robert Lewandowski Emmerson Realty +48 727807045

Najczęściej zadawane pytania