Komfortowe mieszkanie 4-pok. w centrum

ul. Prusa 130, Piastów
508 000 PLN
8 512 PLN / m²

Powierzchnia 59.68 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 4
Piętro 11
Liczba pięter 11
Rok budowy 1972

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Prusa 130, Piastów. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Grzegorz Nowicka Re/Max Polska +48 519914856

Najczęściej zadawane pytania