5+ pokoje w centrum z miejscem parkingowym

ul. Kościuszki 90, Włochy, Warszawa
621 000 PLN -2%
632 968 PLN 5 802 PLN / m²

Powierzchnia 107.04 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 11
Liczba pięter 15
Rok budowy 2019

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Kościuszki 90, Włochy, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Małgorzata Dąbrowska Północ Nieruchomości +48 601872859

Najczęściej zadawane pytania