Przestronne 1-pokojowe w dobrej lokalizacji

ul. Lwowska 114, Praga-Południe, Warszawa
507 000 PLN
7 310 PLN / m²

Powierzchnia 69.36 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 11
Liczba pięter 19
Rok budowy 1984

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Lwowska 114, Praga-Południe, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Maria Krawczyk JLL Residential +48 514234449

Najczęściej zadawane pytania