Nowoczesne 2-pokojowe na Bielanach

ul. Głębocka 139, Halinów
552 000 PLN
5 710 PLN / m²

Powierzchnia 96.67 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 9
Liczba pięter 13
Rok budowy 2005

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Głębocka 139, Halinów. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Krzysztof Nowicka Engel & Völkers Warszawa +48 661072496

Najczęściej zadawane pytania