4-pokojowe na 2. piętrze

ul. Puławska 98, Kobyłka
304 000 PLN
10 908 PLN / m²

Powierzchnia 27.87 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 4
Piętro 6
Liczba pięter 15
Rok budowy 1956

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Puławska 98, Kobyłka. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Robert Wiśniewska Lion's Estate +48 736008952

Najczęściej zadawane pytania