2-pokojowe na 2. piętrze

ul. Żelazna 90, Śródmieście, Warszawa
551 000 PLN -12%
629 001 PLN 3 930 PLN / m²

Powierzchnia 140.21 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 5
Liczba pięter 5
Rok budowy 2023

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Żelazna 90, Śródmieście, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Robert Dąbrowski Metrohouse +48 799882164

Najczęściej zadawane pytania