Jasne mieszkanie 3-pokojowe z widokiem

ul. Kościuszki 113, Targówek, Warszawa
438 000 PLN -15%
515 160 PLN 15 904 PLN / m²

Powierzchnia 27.54 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 2
Liczba pięter 14
Rok budowy 2020

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Kościuszki 113, Targówek, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Magdalena Kowalczyk Openhouse.pl +48 505109399

Najczęściej zadawane pytania