Nowoczesne 2-pokojowe na Mokotowie

ul. Królewska 27, Wilanów, Warszawa
1 270 000 PLN
11 558 PLN / m²

Powierzchnia 109.88 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 1951

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Królewska 27, Wilanów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Piotr Piotrowski Savills Polska +48 516067680

Najczęściej zadawane pytania