3-pokojowe na niskim piętrze

ul. Słowackiego 137, Wola, Warszawa
381 000 PLN -16%
455 242 PLN 2 551 PLN / m²

Powierzchnia 149.38 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 2
Liczba pięter 12
Rok budowy 1950

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Słowackiego 137, Wola, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Adam Kowalska Home Broker +48 661574488

Najczęściej zadawane pytania