1 pokoje z widokiem na park z miejscem parkingowym

ul. Postępu 20, Wawer, Warszawa
381 000 PLN
11 716 PLN / m²

Powierzchnia 32.52 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 1988

Opis

Do sprzedaży 1 pokoje z widokiem na park z miejscem parkingowym. Adres: ul. Postępu 20, Wawer, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Jan Jankowska Północ Nieruchomości +48 537367031

Najczęściej zadawane pytania