1 pokoje blisko centrum wykończone pod klucz

ul. Sienkiewicza 106, Targówek, Warszawa
1 125 000 PLN
19 267 PLN / m²

Powierzchnia 58.39 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 0
Liczba pięter 4
Rok budowy 2015

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Sienkiewicza 106, Targówek, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Joanna Krawczyk Century 21 Polska +48 731897353

Najczęściej zadawane pytania