Mieszkanie 86 m² przy metrze

ul. Fieldorfa 28, Konstancin-Jeziorna
847 000 PLN
9 895 PLN / m²

Powierzchnia 85.6 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 1
Piętro 7
Liczba pięter 12
Rok budowy 1989

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Fieldorfa 28, Konstancin-Jeziorna. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Łukasz Michalski Hamilton May +48 726887405

Najczęściej zadawane pytania