Mieszkanie 74 m² w zielonej okolicy

ul. Kondratowicza 136, Otwock
394 000 PLN -11%
440 762 PLN 5 307 PLN / m²

Powierzchnia 74.24 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 5
Liczba pięter 8
Rok budowy 1970

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Kondratowicza 136, Otwock. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Aleksandra Kamińska Emmerson Realty +48 888724397

Najczęściej zadawane pytania