4-pokojowe mieszkanie na Mokotowie

ul. Kościuszki 21, Jabłonna
653 000 PLN -8%
713 567 PLN 4 591 PLN / m²

Powierzchnia 142.23 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 11
Liczba pięter 14
Rok budowy 1950

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Kościuszki 21, Jabłonna. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Małgorzata Szymańska Home Broker +48 693526318

Najczęściej zadawane pytania