2 pokoje z dwoma łazienkami

ul. Rembielińska 8, Legionowo
495 000 PLN
4 508 PLN / m²

Powierzchnia 109.8 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 15
Liczba pięter 18
Rok budowy 1985

Opis

Do sprzedaży 2 pokoje z dwoma łazienkami. Adres: ul. Rembielińska 8, Legionowo. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Andrzej Kowalski Hamilton May +48 691892809

Najczęściej zadawane pytania