Mieszkanie 84 m² na nowym osiedlu

ul. Broniewskiego 138, Grodzisk Mazowiecki
543 000 PLN
6 487 PLN / m²

Powierzchnia 83.71 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 12
Liczba pięter 16
Rok budowy 2016

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Broniewskiego 138, Grodzisk Mazowiecki. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Adam Wójcikowa JLL Residential +48 881567548

Najczęściej zadawane pytania