Przestronne 1-pokojowe blisko centrum

ul. Czerniakowska 5, Sulejówek
406 000 PLN
4 847 PLN / m²

Powierzchnia 83.76 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 15
Liczba pięter 19
Rok budowy 2009

Opis

Do sprzedaży Przestronne 1-pokojowe blisko centrum. Adres: ul. Czerniakowska 5, Sulejówek. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Michał Jankowski Agencja Nieruchomości Feniks +48 662821793

Najczęściej zadawane pytania