2-pokojowe mieszkanie na Ochocie

ul. Kondratowicza 103, Wesoła, Warszawa
868 000 PLN
10 731 PLN / m²

Powierzchnia 80.89 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 1
Liczba pięter 17
Rok budowy 2014

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Kondratowicza 103, Wesoła, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Marcin Dąbrowska +48 728743812

Najczęściej zadawane pytania