Mieszkanie 5+-pokojowe z miejscem parkingowym

ul. Targowa 148, Wola, Warszawa
846 000 PLN
22 240 PLN / m²

Powierzchnia 38.04 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 0
Liczba pięter 11
Rok budowy 1993

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Targowa 148, Wola, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Katarzyna Jankowska Lion's Estate +48 726558435

Najczęściej zadawane pytania