Komfortowe mieszkanie 3-pok. na Woli

ul. Stryjeńskich 35, Mokotów, Warszawa
755 000 PLN
7 710 PLN / m²

Powierzchnia 97.93 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 5
Liczba pięter 18
Rok budowy 1975

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Stryjeńskich 35, Mokotów, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Magdalena Grabowski Savills Polska +48 797354197

Najczęściej zadawane pytania